Online marketing

Online marketing je pro většinu malých a středních firem ideálním marketingovým řešením, protože i s nízkými náklady na kampaň lze dosáhnout viditelných výsledků.

Nespornou výhodou online marketingu je efektivní cílení reklamy na vybranou klientelu. Náklady na konverzi jsou tím minimalizovány a kampaň je maximálně efektivní.

Jaké jsou nástroje online marketingu

  • SEO – Search Engne Optimalization
    Optimalizace webových stránek je základem efektivní marketingové kampaně. Kromě přivedení klientely z přirozených výsledků vyhledávání, by měla také zajistit, že se návštěvních na stránkách dobře zorientuje, najde co hledal a objedná si produkt či službu
  • SEM – Search Engine Marketing
    Vyhledávací portály nabízejí PPC reklamní kampaně, které lze efektivně přizpůsobit potřebám inzerenta a zaměřit se na konkrétní skupinu uživatelů internetu.
  • Reklamní bannery
    Bannerové kampaně plní svůj účel při propagaci značky nebo produktu, kdy není tolik důležité přivést přímo nové klienty, ale dostat se do jejich povědomí.

Ideálním zkombinování všech tří nástrojů lze dosáhnout výrazného zvýšení prodeje produktu a tím i posílení vaší pozice v daném segmentu trhu.

Kontaktujte nás

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva