SEO optimalizace a tvorba webu

SEO optimalizace a torba webu nejsou z hlediska složitosti rozdílné procesy. Z naší zkušenosti vyplývá, že 90% webů, které „pouze“ optimalizujeme jsou pro kodéra stejně náročné, jako vytvoření nových stránek.

Je to důsledkem stále příliš častého používání zastaralých metod kódovaní a to i firmami, které se navenek tváří velmi solidně. Výsledkem takové práce je sice po funkční stránce skvěle provedená webová prezentace, jenže s vážnou vadou na kráse.

Optimalizovat nebo neoptimalizovat?

Webové stránky, které nemají SEO optimalizaci jsou v současném internetovém světě neviditelné a k jejich zviditelnění se vynakládají často zbytečné prostředky do placených reklam. Neznamená to, že PPC kampaně, nákup odkazů a bannerů jsou zbytečné, ale měly by v oblasti online marketinku plnit trochu jinou funkci.

Přitom platí, že vytvořit validně kódované a SEO optimalizované webové stránky stojí stejně jako webové stránky, které nemají s optimalizací společného zhola nic, protože jak už bylo řečeno – pracnost je stejná, jenom se to musí umět správně udělat.

Kontaktujte nás

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva