Správa SEO

Chcete-li svým stránkám zajistit trvale přední místa při vyhledávání, nestačí bohužel “pouze” jednorázově optimalizovat, ale musíte se o ně neustále starat. Jejich umístění je dynamické, protože se na internetu neustále něco děje a fakt, že jste si nechali optimalizovat svůj web, čímž jste předčili svou konkurenci neznamená, že vaše konkurence nepracuje na optimalizaci právě v tomto okamžiku.

Se stránkami je důležité neustále pracovat na základě jejich umístění, vyhodnocovat statistiky a sledovat návštěvnost. To vám umožní včas reagovat na změny, které se na webu v dané oblasti projevují.

Jak to v praxi vypadá?

V pravidelných intervalech jste informováni o umístění stránek při vyhledávání na cílová klíčová slova a o jejich návštěvnosti. Každé větší změny s vámi prokonzultujeme a přizpůsobíme jim strategii webu. Zajistíme snadné provádění změn v obsahu, složitější úpravy uděláme sami. Kromě práce s on-page faktory patří je správě SEO a k zajištění výsledků i off-page faktory, které představují z velké části zpětné odkazy.

Každému webu ve správě budujeme kvalitní síť zpětných odkazů na českém internetu.

Kontaktujte nás

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon
Vaše zpráva